Kamerový dohled pro zabezpečení malých obchodů

Od pokladny, nákupní zóny po vchod obchodu, kamerový dohled Hikvision poskytuje křišťálově čisté detailní snímky, za jakýchkoliv okolností. Díky plynulým záznamům s vysokou snímkovou frekvencí jsou účinně monitorovány všechny typy rychlých pohybů jako jsou manipulace s penězi či krádeže. Systémy Hikvision s vysokým rozlišením působí jako odstrašující prostředek před krádežemi, loupežemi a vandalismem, poskytují užitečné záběry v případě soudního sporu a jsou velmi účinným nástrojem pro předání zločinců spravedlnosti.

Kamerový systém zajišťující bezpečnost středně velkých maloobchodních prodejen

Od pokladen po nákupní zóny, od vchodů prodejen po parkoviště a prostory pro nakládání a vykládání zboží, systém kamerového dohledu Hikvision poskytuje ostré, detailní snímky bez ohledu na světelné podmínky; díky své vysoce výkonné technologii záznamu, přesně monitorují i rychlé nebo nepředvídatelné události, jako jsou hotovostní transakce či krádeže. Systémy Hikvision s vysokým rozlišením působí jako odstrašující prostředek před krádežemi, loupežemi a vandalismem, poskytují užitečné záběry v případě soudního sporu a jsou velmi účinným nástrojem pro předání zločinců spravedlnosti.

Kamerový dohled pro hotely a penzióny

Systémy Hikvision byly navrženy tak, aby uspokojily všechny potřeby zabezpečení v odvětví hoteliérství a pohostinství. Všechny prostory, od vstupní haly pro horní patra, od recepce po chodby, mohou být diskrétně monitorovány, stejně jako venkovní prostory, jako jsou vchody a parkoviště a prostory pro wellness, fitness a volnočasové aktivity. Systémy s vysokým rozlišením Hikvision poskytují ostrý obraz, který zaznamenává přesné detaily, v jakýchkoli světelných podmínkách a to jak uvnitř, tak vně budovy.

Kamerový systém pro čerpací stanice a mycí linky

Ve všech prostorách čerpací stanice, od prostranství před prodejnou po prostory mycí linky, kamerový dohled Hikvision poskytuje ostré, detailní snímky i v těch nejdůležitějších situacích. Systémy Hikvision s vysokým rozlišením působí jako odstrašující prostředek před krádežemi, loupežemi a vandalismem, zvyšují užitečnost záběrů pro právní účely a jsou velmi účinným nástrojem pro předání zločinců spravedlnosti.

Kamerový dohled zajišťující bezpečnost v bankách a na poštách

Bezpečnostní opatření zavedená na ochranu bank a zamezení loupeží a krádeží a útoků na zaměstnance a zákazníky musí zajistit kontinuitu provozu a maximální efektivitu. Systém kamerového dohledu Hikvision poskytuje spolehlivé záběry ve vysoké kvalitě, bez ohledu na světelné podmínky, ať už v prostoru bankomatu, uvnitř budovy, kde se manipuluje s penězi nebo venku, kde je v noci zapotřebí velmi citlivé nahrávání. Systémy ukládání záznamů a snímků Hikvision jsou perfektní podporou pro zajištění bezpečnosti a soukromí zaměstnanců a zákazníků.

Kamerový dohled pro herny a kasína

Herny a kasina jsou prostředí, kde je kamerový dohled velmi důležitý, ale každé zařízení má své vlastní specifické bezpečnostní požadavky. Naprostá většina systémů kamerového dohledu Hikvision (kamery a nahrávací řízení) efektivně a účinně pomáhá se zabezpečením budov, zaměstnanců a zákazníků, přičemž jsou zároveň diskrétní a snadno ovladatelné. Systémy s vysokým rozlišením poskytují ostré snímky, které zachycují i ty nejmenší detaily za jakýchkoliv světelných podmínek, ať už venku či uvnitř.